Notice: Error: Could not load language ukrainian! in /home/ukrconta/ua-tovar.com/www/system/library/language.php on line 39 Гранулятори

Гранулятори

       Прес-гранулятори – обладнання, призначене для виготовлення гранул (пелети) з висівок, комбікормів, зерновідходів, відходів деревини, лушпиння соняшника тощо. Фермер повинен пам'ятати, що низька якість продукції тваринницького господарства безпосередньо залежить від споживання погано збережених і неякісних кормів. Переходячи на сучасні гранульовані корми, Ви отримуєте більший прибуток. А якість кормів та форми зводять до мінімального ризику різних захворювань у тварин, що впливає на отримуваний продукт. Немалу роль у рентабельності нашого підприємства відіграє обладнання для гранулювання кормів. Прес-гранулятори, що виробляються нашим підприємством, задовольняють усі вимоги замовників. Представлені модифікації обладнання в нашому інтернет-магазині розраховані на різні види кормів, їх діаметр, довжину відповідно до віку та виду тварини. Також прес-гранулятори, які ми виробляємо, призначені для виробництва якісного палива (пеллет).

 
     У нас ви можете купити гранулятори, гранулятори кормів, гранулятор пелет, прес гранулятори різних типів та продуктивності. Наше підприємство виготовляє тільки високотехнологічні, надійні гранулятори і не займається продажем саморобних грануляторів Прес-гранулятор - це мобільний універсальний апарат, який застосовується як у промисловому виробництві, так і в домашніх умовах.
 
          Висока якість нашого обладнання буде запорукою успіху.
Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Прес-гранулятор ПГМП - 100 (Зварний)
       Вітчизняне підприємство пропонує вашій увазі Прес-гранулятор ПГМП-100 за найвигіднішими цінами, що ідеально підійде для приготування гранул з комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів ві..
17t400d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 100 L (Зварний)
   Вітчизняне підприємство пропонує вашій увазі Прес-гранулятор ПГМП-100 L за найвигіднішими цінами, який ідеально підійде для приготування гранул із комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від ви..
18t100d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 100 Д (Зварний)
       Вітчизняне підприємство пропонує вашій увазі Прес-гранулятор ПГМП-100 Д за найвигіднішими цінами, що ідеально підійде для приготування гранул з комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Прес гранулятор має більш потужний електродвигун. ..
19t200d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 250
       На нашому сайті ви можете купити Прес-гранулятор ПГМП-250, за найвигіднішими цінами, що ідеально підійде для приготування гранул з комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробника..
38t300d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 250 L
       На нашому сайті ви можете купити Прес-гранулятор ПГМП-250 L, за найвигіднішими цінами, що ідеально підійде для приготування гранул з комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробни..
38t800d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 250 Д
      На нашому сайті ви можете купити Прес-гранулятор ПГМП-250 Д за найвигіднішими цінами, який ідеально підійде для приготування гранул з комбікормів, висівок, зерновідходів, лушпиння соняшника, соломи, сіна тощо. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробни..
45t450d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП - 500 L
      Прес-гранулятор ПГМП-500 L ідеально підійде як для великих так і для маленьких підприємств, що займаються виготовленням гранул. Прес гранулятор нашого виробництва має найкращі якості. Маючи литі частини корпусу та леговану сталь прес гранулятор ПГМП-500 L буде незамінним помі..
113t040d00грн.
Прес-гранулятор ПГМП – 500 Д
      Прес-гранулятор ПГМП-500 Д ідеально підійде як для великих так і для маленьких підприємств, що займаються виготовленням гранул. Прес гранулятор нашого виробництва має найкращі якості. Маючи литі частини корпусу та леговану сталь прес гранулятор ПГМП-500 Д буде незамінним..
187t880d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-1
       На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. Із задоволенням пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-1, який призначений для гранулювання зерновідходів, комбікормів, висівок, відходів деревини, лушпиння соняшника, со..
239t010d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-1 L
      На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. Із задоволенням пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-1 L, який призначений для гранулювання зерновідходів, комбікормів, висівок, відходів деревини, лушпиння соняшника, соломи..
286t840d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-1 Д
      На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. Із задоволенням пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-1 Д, який призначений для гранулювання зерновідходів, комбікормів, висівок, відходів деревини, лушпиння соняшника, с..
304t150d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-2
         На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ-2 за найвигіднішими цінами. З насолодою пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-2. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробника без посередників. Купуючи обладнання на сай..
394t240d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-3
      На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. З насолодою пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-3. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробника без посередників. Купуючи обладнання на сайті нашої к..
471t700d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-5
       На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. З насолодою пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-5. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробника без посередників. Купуючи обладнання на сайті нашої ..
584t120d00грн.
Прес-гранулятор ПГМ-8
       На сайті нашого підприємства Ви можете купити Прес-гранулятор марки ПГМ за найвигіднішими цінами. З насолодою пропонуємо Вам Прес-гранулятор марки ПГМ-8. Тільки у нас широкий асортимент Прес-грануляторів від виробника без посередників. Купуючи обладнання на сайті нашої ..
681t760d00грн.
Powered By ocStore
Обладнання для переробки сільськогосподарської продукції © 2023
.