Notice: Error: Could not load language ukrainian! in /home/ukrconta/ua-tovar.com/www/system/library/language.php on line 39 Інкубатори
Categories

Інкубатори

Інкубатори

      Кожен птахівник мріє отримати добрий виводок від свого поголів'я. А все, що потрібно – це здорове запліднене яйце, правильна температура та вологість повітря, відповідне обладнання для птахівництва, своєчасний поворот, доступ кисню, трохи інтуїції, помноженої на акуратність. І зі звичного яйця для яєчні з'являється нове життя!

      Наше підприємство пропонує купити інкубатори, призначені для курей, гусей, качок, перепелів, індиків, страусів та інших видів свійської птиці. Ми пропонуємо не тільки домашній інкубатор, в асортименті є інкубатори місткістю: 100, 200, 500, 750, 1000, 1500, 3000, 5000 і 10000 яєць.
      З нашими інкубаторами ви зможете відкрити власний бізнес.
      Безперебійна робота інкубаторів, компактність, надійність, висока технологічність – це вигідно відрізняє наші інкубатори від усієї аналогічної продукції інших виробників.
Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Інкубатор для яєць
       Інкубатори нашого виробництва вигідно відрізняються від усієї аналогічної продукції інших виробників своєю надійністю, компактністю, високою технологічністю та безперебійною роботою. З нашим підприємством успішно співпрацює багато птахофабрик та приватних осіб. Всі наші..
8t800d00 грн.
Powered By ocStore
Обладнання для переробки сільськогосподарської продукції © 2022
.