Notice: Error: Could not load language ukrainian! in /home/ukrconta/ua-tovar.com/www/system/library/language.php on line 39 Фільтри

Фільтри

        Наша компанія пропонує Вам купити недорого фільтр олії.

        За Вашим бажанням фільтр рослинної олії може бути включений до лінії рафінації рослинної олії на ділянці виморожування. Гідратована або відстоєна олія подається на фільтр попередньо охолодженим для видалення восків та воскоподібних речовин.
         Застосування:
- фільтрування олії після пресу (соняшникова, рапсова, лляна та ін.);
- фільтрування олії при відбілюванні (відбір відбільної землі);
- фільтрування соняшникової олії при вінтеризації (видалення восків).
Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Вакуумний барабанний фільтр
      Вакуумний-фільтр – пристрій необхідний для поділу рідини, які включають тверді частинки у зваженому положенні. Поділ виходить у процесі різниці тисків, виробленим вакуум-насосом, над стінкою, що фільтрує, і під нею. Фільтри рідинні призначаються для повного або частковог..
200t200d00 грн.
Фильтр растительного масла - Рамочный
       На сайте нашего предприятия Вы можете купить недорого фильтр растительного масла. Фильтрование является широко используемым способом удаления тонкодисперсных частичек. Сущность его заключает в пропускании масла через достаточно тонкую скважную стенку.  Масло просту..
26t000d00 грн.
Фильтр растительного масла (маслофильтр) - Рамочный
       На сайте нашего предприятия Вы можете купить недорого фильтр растительного масла (маслофильтр). Фильтрование является широко используемым способом удаления тонкодисперсных частичек. Сущность его заключает в пропускании масла через достаточно тонкую скважную стенку. ..
65t000d00 грн.
Powered By ocStore
Обладнання для переробки сільськогосподарської продукції © 2022
.