Notice: Error: Could not load language ukrainian! in /home/ukrconta/ua-tovar.com/www/system/library/language.php on line 39 Дробарки

Дробарки

       Завдання дробарок у сільському господарстві – підготовка зернових культур до виробництва комбікорму. Відповідно до технологічних норм, дроблення можна здійснювати при вологості зерна в 32%. Така цифра вважається оптимальною – при вологості зерна саме у такому відсотку забезпечується оптимальний рівень витрат на витрату енергії, а також виконується якісний уклад готової маси у спеціальні сховища. У сільське господарство зернові дробарки використовуються різної модифікації. Відрізняються вони за принципом функціонального призначення. Дробарки бувають – молоткові, вальцеві та дискові. Наша організація займається виробництвом і реалізацією дробилок ядер: волоського горіха, мигдалю, фундуку, арахісу, кешью та ін. і т.д.
Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Дробарка для горіха марки ДО-150
       Дробарка горіхів марки ДО-150 призначена для подрібнення волоського горіха, фундуку, арахісу, мигдалю, кешью та інших ядер. Також може використовуватися для дроблення вафельних листів (виготовлення вафельної крихти), помелу сухарів, печива та ін.     &..
38t000d00грн.
Дробарка для горіха марки ДО-250
     Наше підприємство пропонує вам придбати подрібнювач горіхів марки ДО-250. Ця установка призначена для подрібнення волоського горіха, фундуку, арахісу, мигдалю, кешью та інших ядер. Також може використовуватися для дроблення вафельних листів (виготовлення вафельної крихти), пом..
46t000d00грн.
Дробарка для спецій марки ДЦ-10
    Наше підприємство виробляє та реалізує "Дробарки спецій" марки ДЦ-10, які призначені для розмелювання та дроблення різних спецій і т.д. Також на замовлення можливий варіант корпусу даної дробарки з нержавіючої сталі. Технічні характеристики: Продуктивніст..
28t600d00грн.
Дробарка для сіна-соломи
       Дробарка для сіна соломи. Висока продуктивність універсальність млина гарантує подрібнення всіх видів зернових культур та трав. Ця дробарка використовується для дроблення сіна, соломи та безлічі іншої продукції, яка служить кормом для свійських тварин. На нашому сайті в..
22t440d00грн.
Дробарка універсальна для зернових культур марки ДКУ-0.6
       Представляємо вашій увазі Універсальну дробарку для зернових культур марки ДКУ-0.6 – це ідеальне співвідношення ціни та якості. На сайті нашого підприємства ви маєте можливість купити подрібнювач для зернових культур продуктивністю 600 кг/година. Купуючи у нас цей виріб..
14t300d00грн.
Powered By ocStore
Обладнання для переробки сільськогосподарської продукції © 2023
.