Notice: Error: Could not load language ukrainian! in /home/ukrconta/ua-tovar.com/www/system/library/language.php on line 39 Маслопреси

Маслопреси

       На сьогоднішній день підприємство є найбільшим продавцем обладнання для переробки сільськогосподарської продукції на території нашої країни. Ми вже понад 15 років на ринку продажу маслопресів. За цей період якість нашого обладнання змогли оцінити безліч підприємств, а також звичайних покупців. Якість нашої продукції на крок попереду всіх виробників, це стало запорукою успіху всіх наших клієнтів. А надійність, міцність та простота в експлуатації нашого обладнання стало запорукою успіху підприємства. На нашому сайті представлений широкий асортимент мастильних пресів, які використовуються як в домашніх умовах, так і на великих підприємствах. У Вас є можливість придбати маслопрес, які ідеально підійдуть для віджиму рослинної олії з сої, волоського горіха, льону, насіння гарбуза, гірчиці, ріпаку, та інших олійних культур. Ми рекомендуємо купити маслопрес нашого виробництва. Тільки наші клієнти мають гарантію та сервісне обслуговування всієї нашої продукції.

Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Маслопрес "Маслячок"
          Маслопрес "Маслячок" використовується для виготовлення рослинної олії з насіння олійних культур.          Наше підприємство є виробником олійного пресу Маслячок. Торгова марка Маслячок є нашою зареєстрованою інтелектуальною влас..
19t500d00грн.
Маслопрес марки МПЛ - 10 C
      На сьогоднішній день не найкраща якість олії та нестабільні ціни на неї змушують багатьох споживачів шукати альтернативу та ставати незалежними від ситуацій на ринку нашої країни. На нашому сайті Ви маєте можливість купити домашній Маслопрес марки МПЛ-10 C, який ідеально..
17t400d00грн.
Маслопрес марки МПЛ - 10
       На сьогоднішній день не найкраща якість олії та нестабільні ціни на неї змушують багатьох споживачів шукати альтернативу та ставати незалежними від ситуацій на ринку нашої країни. На нашому сайті Ви маєте можливість купити домашній Маслопрес марки МПЛ-10 C, який ідеальн..
18t400d00грн.
Маслопрес марки МПЛ-25
       Наше підприємство протягом тривалого періоду є лідером у галузі виробництва Маслопресів різних потужностей. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент Маслопресів та найнижчі ціни. Тільки у нас якість набагато перевищує ціну. На сайті нашої компанії Ви можете придбати..
19t500d00грн.
Маслопрес марки МПЛ-25 L
       Протягом тривалого періоду наше підприємство є провідним у галузі виробництва Маслопресів різних потужностей. Ми пропонуємо найширший асортимент Маслопресів за найнижчими цінами. Тільки у нас якість набагато перевищує ціну. Ми пропонуємо купити маслопрес марки МПЛ-25 L,..
20t600d00грн.
Маслопрес марки МПЛ-35
         Наша компанія пропонує Вам придбати Маслопрес марки МПЛ-35 від виробника, який призначений для виробництва олії, олії з ріпаку, сої, льону тощо. Висока продуктивність та якість нашого Маслопресу марки МПЛ-35 порадує Вас. ТЕХНІЧНІ ДАНІ:   ..
0d00грн.
Маслопресс марки МПЛ-50 C
       На сайте нашего предприятия у Вас есть возможность купить Маслопресс марки МПЛ-50 C который предназначен для производства подсолнечного масла, масла из сои, рапса, льна и т.п. Купив Маслопресс марки МПЛ-50 C нашего производства вы обеспечиваете себе&..
26t600d00грн.
Маслопрес марки МПЛ2-50 (двошнековий)
       Наше підприємство пропонує Вам купити двошнековий Маслопрес марки МПЛ2-50 який призначений для виробництва соняшникової олії, олії із сої, ріпаку, льону тощо.        Двошнековий маслопрес марки МПЛ2-50 став досить вдосконалений, що збільшило експ..
34t900d00грн.
Маслопрес марки МПЛ - 80
       Представляємо Вашій увазі Маслопрес марки МП-80. На сайті нашої компанії Ви можете купити Маслопрес марки МП-80 за ціною виробника – без посередника. Продуктивність маслопресу марки МП-80 дорівнює 80 кг на годину. Вас порадують чудовий результат роботи та якість маслопр..
0d00грн.
Маслопрес марки МП-100 L
       На нашому сайті, ви можете придбати Маслопрес марки МП-100 L від виробника який призначений для виробництва олії з соняшника, сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.        На сайті нашого підприємства ви зможете знайти найширший асортимент ..
35t000d00грн.
Маслопрес марки МП-100 C
      На нашому сайті, ви можете придбати Маслопрес марки МП-100 C від виробника який призначений для виробництва олії з соняшника, сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.        На сайті нашого підприємства ви зможете знайти найширший асортимент м..
35t700d00грн.
Маслопрес марки МП-250 L
      Наше підприємство із задоволенням пропонує Вам придбати промисловий Маслопрес марки МП-250 L, за допомогою якого здійснюється виробництво соняшникової олії, олії із сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.          Також надаємо гарантійне..
200t200d00грн.
Маслопрес марки МП-250 C
       Наше підприємство із задоволенням пропонує Вам придбати промисловий Маслопрес марки МП-250 C, за допомогою якого здійснюється виробництво соняшникової олії, олії із сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.        Також надаємо гарантійне та п..
305t100d00грн.
Маслопрес марки МП-250 M
       Наше підприємство із задоволенням пропонує Вам придбати промисловий Маслопрес марки МП-250 M, за допомогою якого здійснюється виробництво соняшникової олії, олії із сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.           Також надаємо гар..
445t850d00грн.
Маслопрес марки МП-450
      Наше підприємство із задоволенням пропонує Вам придбати промисловий Маслопрес марки МП-450, за допомогою якого здійснюється виробництво соняшникової олії, олії із сої, ріпаку, льону та інших олійних культур.          Також надаємо гарантійне т..
415t800d00грн.
Powered By ocStore
Обладнання для переробки сільськогосподарської продукції © 2023
.